terazsport.seo-presell.cegi.pl

Miło Ciebie widzieć na naszym katalogu witryn www. Bardzo cieszy nas, że trafiłeś na naszą stronę. Posiadamy naprawdę nieprawdopodobną ilość katalogów, do których możesz wpisać odsyłacz do Twojej witryny www w całości bezpłatnie! Wiedz jedynie, aby tekst był o długości minimalnie 2000 znaków. Nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej świetnej usługi i już dziś zajmij atrakcyjną pozycję w Google.

Agencja Ubezpieczeniowa PZU Wrocław

Jeśli chcesz usunąć wpis, kliknij tutaj:
http://www.pzu.wroclaw.pl

Agencja Ubezpieczeniowa PZU Wrocław Mieczysław Ficner od ponad dziesięciu lat oferuje Państwu szeroki zakres ubezpieczeń Grupy PZU SA. Szczególnie Państwu polecamy:
- ubezpieczenia domów, mieszkań, domków letniskowych oraz budowli, ich konstrukcji jak i wyposażenia,
- ubezpieczenie samochodów, motocykli, przyczep i innych pojazdów,
- ubezpieczenia firm, działalności gospodarczej oraz OC zawodowe,
- ubezpieczenia turystyczne, podróży służbowych, wypadkowe oraz zdrowotne,
- a także ubezpieczenie grupowe w zakładach pracy oraz pakiety Opieki Medycznej dla pracowników.

Oferujemy ubezpieczenia standardowe w możliwie najniższej cenie, a także nietypowe oraz ze szczególnym zakresem oczekiwanym przez Klienta.

PZU SA jest największą firmą ubezpieczeniową w Europie Środkowo - Wschodniej oraz posiada największą gamę ubezpieczeń o najszerszym zakresie odpowiedzialności. Dzięki sieci likwidatorów szkód i rzeczoznawców gwarantuje Państwu najsprawniejszą oraz bezproblemową likwidację szkód oraz szybką wypłatę należnego odszkodowania. Nasza Agencja Ubezpieczeniowa PZU od wielu lat daje Państwu gwarancję szybkiej i konkretnej obsługi. Rzeczowe podejście do każdego Klienta, profesjonalne doradztwo oraz pełne kompetencje potwierdzone latami praktyki oraz niezliczoną ilością kursów i szkoleń. Nasze przygotowania merytoryczne doceniło już ponad dziesięć tysięcy Klientów. Grono Klientów regularnie i systematycznie powiększa się, tak jak i zakres oraz rodzaj oferowanych ubezpieczeń.

Współpraca z Największym towarzystwem Ubezpieczeniowym pozwala nam zaproponować Państwu najwyższej jakości produkty ubezpieczeniowe przygotowane na podstawie wieloletnich doświadczeń na polskim rynku ubezpieczeń oraz skrojone do potrzeb i oczekiwań polskiego Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny dziewiątej rano do godziny dwudziestej pierwszej wieczorem oraz w wybrane soboty do południa. Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu i miejsca spotkania oraz ustalenia szczegółów przygotowanej dla Państwa oferty.

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa nasz przedstawiciel odwiedzi Państwa w domu, firmie lub innym uzgodnionym miejscu we Wrocławiu lub najbliższej okolicy.